O nas

Informacje o NovaEnergia Sp. z o. o.

NovaEnergia Sp. z o.o to firmą z wieloletnim doświadczeniem w imporcie jak i dystrybucji paneli fotowoltaicznych. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do użytku domowego, komercyjnego jak i dla rolnictwa. Jesteśmy profesjonalną firmą od lat specjalizującą się w instalacjach fotowoltaicznych. Działając na rynku byliśmy w stanie przetestować praktycznie wszystkich producentów paneli solarnych. Dzięki naszemu doświadczeniem wiemy ze urządzenia firmy PhonoSolar są jednymi z najlepszych, najwytrzymalszych i oferujących najlepsze warunki gwarancyjne ze wszystkich modeli dostępnych na rynku, oraz technologicznie wyprzedzające postęp czasu. Jednocześnie umożliwiając jak największy wybór w każdej mocy i zapotrzebowaniu na użytek własny jak i na użytek komercyjny . Są to panele fotowoltaiczne wykorzystywane nie tylko na rynek polski ale również globalny. Wiele inwestycji stworzonych przy paneli tej marki można spotkać chociażby w Niemczech czy we Francji. Sami również wykorzystujemy panele tej marki na własnych domach. Dlatego tez uważamy że nie chcemy oferować Klientom czegoś, czego sami nie polecilibyśmy sobie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, słuchając zapotrzebowań Klienta i dostosowując się do rynku, ceny i konkurencyjności oraz atrakcyjnego czasu wykonania zlecenia.

Partnerzy

DLACZEGO MY?

Wysoka jakość


Moduły fotowoltaiczne sprzedawane przez nas zajmują czołową pozycję na świecie w swojej branży. Produkty są jedne z najlepszych, najwytrwalszych, opartych na najlepszych warunkach gwarancyjnych.

Polski dystrybutor


Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w imporcie, jak i dystrybucji modułów fotowoltaicznych. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń do użytku domowego, komercyjnego, jak i dla rolnictwa.

Indywidualizm i profesjonalizm


Cechuję nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Klienta, dlatego nasi eksperci przygotowują jak najbardziej korzystną wycenę przystosowaną do wymagań wskazanych przez zainteresowane osoby.

Termin realizacji


Szanujemy czas nasz oraz swoich Klientów, stąd też opracowany został system logistyczny, który skutecznie usprawni i przyśpieszy termin realizacji nawet o 50%. Gwarantujemy, że dostawa modułów fotowoltaicznych nie przekroczy 1 miesiąca od dnia złożenia zamówienia.