Bezpieczeństwo dostaw energii na obszarach wiejskich nie zawsze w naszym kraju jest zapewnione. W obecnych czasach rolnicy w swoich gospodarstwach wdrażają innowacyjne technologie związane z procesami produkcji drobiu, mleka, trzody chlewnej, czy też przetwórstwa. Wiąże się to z zastosowaniem coraz bardziej energochłonnych urządzeń. Racjonalne zatem z punktu widzenia nowoczesnego gospodarstwa rolnego są inwestycje w energetykę odnawialną.

Nowoczesny system fotowoltaiczny zamienia promieniowanie słoneczne na energię elektryczną, którą można wykorzystać na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej niezależnie od rodzaju produkcji czy oferowanych usług.

Zwiększ wartość swojego gospodarstwa i zredukuj koszty przez inwestycję w energię słoneczną.

Systemy fotowoltaiczne w gospodarstwie rolnym to trafna inwestycja zapewniająca w dłuższej perspektywie konkurencyjność i niezależność. Oto najważniejsze powody, dla systemu fotowoltaicznego w Twojej firmie:

NIŻSZY KOSZT INSTALACJI DLA GOSPODARSTWA


Większość dużych i średnich gospodarstw działa na zasadach podobnych do przedsiębiorców – odlicz koszty podatku VAT oraz kosztów inwestycji.

PROMUJ EKOLOGICZNY WIZERUNEK GOSPODARSTWA


Poprzez system zasilania gospodarstwa rolnego energią słoneczną utrwalasz wizerunek z natury towarzyszący działalności rolniczej.

ZWIĘKSZENIE NIEZALEŻNOŚCI I KONKURENCYJNOŚCI


System fotowoltaiczny daje niezależność od dostawców energii i wzrostu cen. Dodatkowo pozwala na korzystanie ze swojej energii przez długie lata – zapewniamy 25 lat gwarancji!

ZWIĘKSZENIE ZYSKÓW


Zmniejszenie wydatków na energię przekłada się wymiernie na dochodowość gospodarstwa.

OBNIŻ KOSZT ENERGII


Wyprodukowana przez własną instalację fotowoltaiczną energia słoneczna jest znacznie tańsza niż energia elektryczna zakupiona od operatora.

Stwórz przewagę nad konkurencją dzięki inteligentnym rozwiązaniom fotowoltaicznym.

Niezależnie od wielkości gospodarstwa i profilu produkcji, nasze systemy fotowoltaiczne oferują znaczne oszczędności kosztów i mogą być dostosowane do różnych wymagań.

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych o mocach od 10 kW do każdej innej oczekiwanej mocy zainstalowanej.

Szeroki wybór oparty na podzespołach renomowanych producentów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży, pozwala nam wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom inwestora, zarówno w aspekcie dostosowania instalacji do potrzeb jak i zaoferowania satysfakcjonującej ceny.

Oferujemy najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, z których budujemy nasze systemy fotowoltaiczne:

PRODUCENCI PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
IBC Solar Logo Panel Fotowoltaiczny
SHARP Logo Panel Fotowoltaiczny
LG Logo Panel Fotowoltaiczny
JASolar Logo Panel Fotowoltaiczny
PRODUCENCI FALOWNIKÓW
SMA Logo Falownik Inverter
SunGrow Logo Falownik Inverter
Fronius Logo Inverter Falownik

Duży wybór najlepszych obecnie oferowanych urządzeń pozwala nam na realizację projektów instalacji fotowoltaicznych o mocach od 10 kW wzwyż w cenie od 4800 zł netto / kWp.
Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy obiekt ma inną konstrukcję oraz specyfikę zapotrzebowania na energię. W cenie każdej instalacji zawarty jest projekt koncepcyjny wraz z prognozą uzysku energii, a także wszystkie niezbędne elementy instalacji, jej montaż, uruchomienie, przeszkolenie użytkownika i dokumentacja powykonawcza wymagana do zgłoszenia instalacji do zakładu energetycznego.