Nowoczesny system fotowoltaiczny zamienia promieniowanie słoneczne na energię elektryczną, którą można wykorzystać na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej niezależnie od rodzaju produkcji czy oferowanych usług.

Zwiększ wartość swojego przedsiębiorstwa przez inwestycję w energię słoneczną.

Systemy fotowoltaiczne w przedsiębiorstwie to trafna inwestycja
zapewniająca w dłuższej perspektywie konkurencyjność i niezależność. Oto najważniejsze powody, dla systemu fotowoltaicznego w Twojej firmie:

OBNIŻ KOSZTY ENERGII


Wyprodukowana przez własną instalację fotowoltaiczną energia słoneczna jest znacznie tańsza niż energia elektryczna zakupiona od operatora.

ZWIĘKSZENIE ZYSKÓW


Zmniejszenie wydatków na energię, czego efektem jest większa oszczędność dla firmy.

NIŻSZY KOSZT FAKTYCZNY INSTALACJI


Jako przedsiębiorca jesteś uprawniony do odliczeń podatku VAT oraz kosztów inwestycji.

ZWIĘKSZENIE NIEZALEŻNOŚCI I KONKURENCYJNOŚCI


System fotowoltaiczny daje niezależność od dostawców energii i wzrostu cen. Dodatkowo pozwala na korzystanie ze swojej energii przez długie lata – zapewniamy 25 lat gwarancji!

PROMUJ SWÓJ POZYTYWNY WIZERUNEK


Poprzez system zasilania Twojej Firmy energią słoneczną, tworzysz jej wizerunek! Daj postrzegać się jako Firma zrównoważona i dbająca o środowisko oraz odróżniaj się na tle konkurencji!

Stwórz przewagę nad konkurencją dzięki inteligentnym rozwiązaniom fotowoltaicznym.

Niezależnie od wielkości firmy i branży w jakiej działasz, nasze systemy fotowoltaiczne oferują znaczne oszczędności kosztów i mogą być dostosowane do różnych wymagań.

Oferujemy instalacje fotowoltaiczne dla przedsiębiorców o mocach od 10 kW do każdej innej oczekiwanej mocy zainstalowanej.
Szeroki wybór oparty na podzespołach renomowanych producentów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży, pozwala nam wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom inwestora, zarówno w aspekcie dostosowania instalacji do potrzeb jak i zaoferowania satysfakcjonującej ceny.

Oferujemy najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, z których budujemy nasze systemy fotowoltaiczne.

PRODUCENCI PANELI FOTOWOLTAICZNYCH
IBC Solar Logo Panel Fotowoltaiczny
SHARP Logo Panel Fotowoltaiczny
LG Logo Panel Fotowoltaiczny
JASolar Logo Panel Fotowoltaiczny

Oferujemy najnowocześniejsze falowniki idealnie dostosowane do oferowanych przez nas systemów fotowoltaicznych:

PRODUCENCI FALOWNIKÓW
SMA Logo Falownik Inverter
SunGrow Logo Falownik Inverter
Fronius Logo Inverter Falownik

 

Duży wybór najlepszych obecnie oferowanych urządzeń pozwala nam na realizację projektów instalacji fotowoltaicznych o mocach od 10 kW wzwyż w cenie od 4800zł netto/kW.

Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy obiekt ma inną konstrukcję oraz specyfikę zapotrzebowania na energię. W cenie każdej instalacji zawarty jest projekt koncepcyjny wraz z prognozą uzysku energii, a także wszystkie niezbędne elementy instalacji, jej montaż, uruchomienie, przeszkolenie użytkownika i dokumentacja powykonawcza wymagana do zgłoszenia instalacji do zakładu energetycznego.